wtorek, 1 lipca 2014

Warsztaty z marką Le Petit Marseillais

 W ostatnią sobotę miałyśmy okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych organizowanych przez markę Le Petit Marseillais przy współpracy z Maią Sobczak. Le Petit Marseillais to francuska marka kosmetyczna, której historia sięga aż do XVIII wieku, a która nie dawno pojawiła się na polskim rynku. W organizowanych przez nich konkursie wygrałam warsztaty kulinarne z Maią Sobczak, autorką bloga Qmam Kaszę, moje zadowolenie było tym większe, gdy dowiedziałam się, że Maja gotuje bez mąki, białego cukru i przede wszystkim bez glutenu.


Naszym zadaniem było przygotowanie czterech potraw: sałatki z brzoskwinią, zupy limonkowej, marchewek w lawendowym miodzie oraz tarty z owocami. Każde danie było cudowne i w najbliższym czasie na pewno podzielimy się z Wami tym czego się nauczyłyśmy.  Dwie najlepsze pary miały możliwość wygrania wycieczki do Marsylii, chociaż tym razem nam się nie udało, chcemy serdecznie pogratulować zwycięskim parom. 


     Kosmetyki Le Petit Marseillas spodobały nam się tak bardzo, że chcemy się nimi z Wami podzielić. Możecie wygrać żel pod prysznic Słodkie Mleczko Migdałowe oraz mleczko do ciała z masłem shea i aloesem.Żeby wziąć udział w konkursie należy:
1. Polubić profil Keep Head High na Facebooku
2. Polubić i publicznie udostępnić zdjęcie konkursowe
3. Dodać komentarz pod zdjęciem o treści "biorę udział"
Konkurs trwa do 08.07, zwycięzca zostanie wybrany losowo.
Powodzenia!

Photo credit Le Petit Marseillas PL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz