piątek, 18 października 2013

Konkurs Zalando.pl: Europejskie Stolice Mody
Cytując "klasyka" chciałoby się krzyknąć "JESTEŚMY W MEDIOLANIE!". Dla nas Włoszki to mistrzynie eklektyzmu, wystarczy przypomnieć sobie stylizacje Anny Dello Russo czy Anny Piaggi. Łączenie pozornie nie pasujących do siebie wzorów i wszechobecny przepych. W końcu Włoszki to wielbicielki 'high fashion", wyobraża sobie ktoś ulice Mediolanu bez atakujących nas zewsząd logo wielkich projektantów? Nieodłącznym elementem modowego, włoskiego "baroku" jest złoto, złoto i jeszcze więcej złota. Jeśli nie wierzycie to przypomnijcie sobie kolekcję Dolce&Gabbana jesień/zima 2013, barokowe złote wzory na czarnych aksamitach.

Sklep internetowy Zalando.pl wraz magazynem Glamour zaprosili nas do udziału w konkursie zatytułowanym "Europejskie Stolice Mody". Naszym zadaniem było stworzenie stylizacji zainspirowanej duchem jednego z miast. Wybrałyśmy Mediolan, bo tak jak Włoszki kochamy "high fashion". Inspirowałyśmy się wyżej wspomnianymi kolekcjami duetu D&G, biel, czerń i złote dodatki. Klasycznie i z przepychem.

Jeśli chcecie 'odwiedzić' inne Stolice Mody zapraszamy na stronę  zalando.pl/stolice-mody/


A na koniec zdjęcie zrobione przez Kasię w czasie zeszłorocznego pobytu w Mediolanie. Niby starszy Pan, ale jak często spotykacie W Polsce Panów noszących Longchamp'a i szaliczki Burberry? (; 1 komentarz: